Skip to content

Ze swiata architektury – Instalacja „Riley Sunrise” dla szpitala Riley dla dzieci / PROJECTiONE

2 lata ago

440 words

Wraz z budową Simon Family Tower, która wciąż jest w budowie w Szpitalu Dziecięcym Riley, instalacja do szpitala jest kompletna, po ponad roku w przygotowaniu.
Zaprojektowany przez PROJECTiONE,.
Riley Sunrise.
został zaprojektowany z nadzieją, że super grafika może służyć jako przyjemne rozproszenie gości szpitala i prowadzić do dyskusji, które mogą ponownie skoncentrować rozmowę na czymś pozytywnym i podnoszącym na duchu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Wieża Simona Family Tower rozpoczęła się latem 2006 roku i zostanie ukończona do końca roku.
Sunrise znajduje się na pierwszym piętrze w głównej przestrzeni atrium w obrębie trzech zagłębionych wnęk ściennych o łącznej powierzchni 768 sf.
Projekt został w pełni opracowany przy użyciu programu Grasshopper, zintegrowanego z czytnikami obrazu i niestandardowymi wyjściami kolorystycznymi.
W sumie jest ponad 3800 unikalnych elementów składających się na obraz i powierzchnię, z których każda ma inny kolor, skalę i odległość od ściany.
Dzięki uprzejmości PROJECTiONE Riley Sunrise dąży do reprezentowania zdjęć w różnych skalach dla wszystkich odbiorców.
Żywotność kolorów i symboliki każdego kształtu lub.
Piksela.
rozmawia z dzieckiem, wzbudzając jego zainteresowanie i podnosząc na duchu.
Złożoność i generowane wzorce przemawiają do wszystkich pokoleń i zachęcają do dyskusji i interpretacji.
Nasza koncepcja to abstrakcja obrazu w jego głównych kolorach i używa symboli graficznych jako reprezentacji każdego piksela.
Każdy symbol jest niezależnie montowany i różni się odległością od ściany, tworząc trójwymiarową grafikę, która jest odczytywana z drugiego końca pomieszczenia iz bliska.
Ze względu na wariację 3D grafika zmieni się wizualnie, gdy użytkownicy będą przechodzić obok i mogą być za każdym razem inaczej doświadczeni.
Dzięki uprzejmości PROJECTiONE Korzystając z technologii cyfrowych (projektowanie i wytwarzanie), mamy możliwość dostosowania / zmiany obrazów i symboli, aby spełnić dowolne specyfikacje poprzez wielokrotne iteracje.
Jesteśmy dumni z naszej zdolności do projektowania, wytwarzania i instalowania naszej pracy, zapewniając wysoki poziom rzemiosła po zakończeniu projektu.
Dzięki uprzejmości PROJECTiONE Chcemy podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy starali się, aby ten projekt był możliwy.
Cała twoja ciężka praca jest bardzo doceniana.
Dzięki uprzejmości PROJECTiONE Architekci: Zespół PROJECTiONE: Bryce Buente, John Callahan, Marie Locke, Rebecca Patrick, Phil i Carol Perry, Steven Putt, Matthew Wolak, Cody Woods Lokalizacja: Indianapolis, Indiana, Stany Zjednoczone Chcemy podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy.
wysiłki uczyniły ten projekt możliwym.
Cała twoja ciężka praca jest bardzo doceniana.
[hasła pokrewne: bricoman lodz, fotowoltaika opinie, psb mrówka warszawa ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman lodz fotowoltaika opinie psb mrówka warszawa