Skip to content

Nowoczesna architektura : Interpretacje: Sympozjum Spotkań Promiscuous

2 lata ago

227 words

Dzięki uprzejmości GSAPP Graduate School of Architecture, Planning and Preservation (GSAPP) na Columbia University odbędzie się Interpretacje: Promiscuous Encounters Syposium odbędzie się w piątek, 23 marca od godziny 12:00.
20:30.
Promiscuous Encounters, które jest bezpłatne i otwarte dla publiczności, ma dwie główne ambicje: po pierwsze, zbadanie fascynującej rozmytości i produktywnej zależności między krytycznymi, kuratorskimi i koncepcyjnymi możliwościami architektury, w tym jak i gdzie przecinają się i pokrywają się, a po drugie, poszerzenie definicji tego, co oznaczają te terminy w odniesieniu do teorii i praktyki poprzez ponowne przeanalizowanie miejsc krytyczności i ich trybów działania.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
Kiedy i gdzie możemy zapytać, czy dziś jest praktyka architektoniczna krytyczna, kuratorska czy konceptualna.
Czy możemy, czy też chcielibyśmy, oddzielić tego rodzaju praktyki, czy też podlegamy nieuniknionemu i produktywnemu rozwiązłości.
Promiscuous Encounters przyjmie formę całodziennego, okrągłego seminarium z zaproszonymi prelegentami z różnych środowisk do otwartej dyskusji.
Seminarium składa się z dwóch sesji, każda z czterema 10-minutowymi prezentacjami, które dotyczą zestawu pytań dotyczących architektury krytycznej, kuratorskiej i koncepcyjnej w architekturze.
Wszyscy uczestnicy wydarzenia są zaproszeni do aktywnego zaangażowania się w rozmowę.
Więcej informacji, w tym szczegółowy program wydarzeń, można znaleźć tutaj.
[podobne: hektor projekt, hektor projekt cena, płyta warstwowa z rdzeniem poliuretanowym ]

Powiązane tematy z artykułem: hektor projekt płyta warstwowa z rdzeniem poliuretanowym psb mrówka wałbrzych