Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – AIA i Architecture for Humanity uruchamiają program dotacji na wypadek katastrofy

2 lata ago

373 words

Architektura dla ludzkości pomaga Haiti.
NY Daily News Zrozumienie, że katastrofy są nieuniknioną rzeczywistością, Architektura dla ludzkości i Amerykański Instytut Architektów (AIA) uruchomiły ArchitectsRebuild.org, aby wyeliminować.
Ten pierwszy niezręczny i nieskoordynowany okres, kiedy ludzie, chcąc wykorzystać swoje talenty w odpowiedzi i odzysku, nie może znaleźć środków..
Jak ogłosiliśmy w zeszłym miesiącu, obie organizacje utworzyły partnerstwo strategiczne, aby lepiej koordynować rzecznictwo, edukację i szkolenia, które pozwolą architektom bardziej angażować się w pomoc społecznościom w przygotowaniu, reagowaniu i odbudowie po katastrofie, znanej jako Program Odnowy i Odnowy klęsk żywiołowych.
Zgodnie z obietnicą, ukończyli już pierwsze zadanie w swoich planach, ustanawiając program dotacji na wypadek katastrofy.
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.
Celem programu Grant programu Disaster Plan jest wspieranie rozwoju i wdrażania planu katastrofy opartego na architektach w miastach w Stanach Zjednoczonych.
Fundusze mogą być wykorzystywane do angażowania specjalistów ds.
Zarządzania klęskami żywiołowymi, architektów pociągów, dokumentowania działań związanych z reagowaniem na katastrofy lub projektowania kampanii popularyzatorskich, które zwiększą rolę architektów w gotowości na wypadek klęsk żywiołowych, reagowaniu na nie i ich odzyskiwaniu.
Każdy stan lub komponent lokalny lub rozdział Architektura dla ludzkości lub AIA kwalifikuje się do złożenia wniosku, a wybrani wnioskodawcy otrzymają dotacje w wysokości od 1000 USD do 2000 USD, aby pomóc w wypełnieniu ich wniosku.
Dodatkowo pracownicy z AIA National i Architecture for Humanity będą mogli pomagać w dokumentowaniu, promowaniu i świętowaniu projektów w miarę ich rozwoju.
Z bolesnymi wspomnieniami z ostatnich tornad Midwest (marzec 2012 r.), Trzęsienie ziemi w Tohoku i tsunami (marzec 2011 r.), Powodzie w Brazylii (styczeń 2011 r.) I trzęsienie ziemi w Haiti (styczeń 2010 r.) Wciąż są świeże w naszym umyśle, wiemy musimy współpracować, aby pomóc w przyszłych katastrofach.
Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek i ubiegać się o grant.
AKTUALIZACJA o 14:32 (EST): Trzęsienie ziemi o sile 7,6 magnata zostało właśnie zgłoszone w Meksyku.
Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji.
AKTUALIZACJA o 14.50 (EST): Brak raportów o uszkodzeniach lub wypadkach.
Szczegóły tutaj.
[podobne: hektor projekt, psb mrówka warszawa, brico grzejniki ]

Powiązane tematy z artykułem: brico grzejniki hektor projekt psb mrówka warszawa