Skip to content

Kącik architekta – Wystawa „W stronę Comfo-Veg” w SCI-Arc

2 lata ago

300 words

Dzięki uprzejmości SCI-Arc wystawione od 6 kwietnia.
Mary 13, Południowo Kalifornijski Instytut Architektury (SCI-Arc) z przyjemnością przedstawia W stronę Comfo-Vega.
wielkoskalowa instalacja site-specific zaprojektowana dla galerii SCI-Arc przez architekta i artystę Petera Cooka i partnera Gavina Robothama z londyńskiego studia CRAB Studio.
Opierając się na międzynarodowej uznanej eksperymentalnej pracy CRAB, w kierunku Comfo-Veg wprowadza prawie całkowicie nieprzepuszczalną, multimedialną przestrzeń doświadczalną, witającą gości za pośrednictwem pojedynczego punktu wejścia i prowadzącą ku wskazówkom wymyślonego i zjawiskowego świata.
Więcej informacji po przerwie.
Ciemny, niebieski tunel wypełniony uspokajającą, ale osobliwą ścieżką dźwiękową, wprowadza serię peepowych otworów wypełnionych małymi obiektami i obrazami, dodatkowo wzbogaconą o dodatkową projekcję wideo na końcu korytarza, prezentującą projekty CRAB i fascynacje.
Seria skrzydlatych, lekkich latawców usiądzie wyżej, przypominając widzowi o podstawowych i konsekwentnych poszukiwaniach lekkości .
Wracając do głównej przestrzeni, embrionalna Comfo-Veg, miękka rzeźba sofy, wyznacza długość instalacji z oparciem o różnej wysokości.
Stworzony z ciągłego węża z kolorowymi tkaninami roślinnymi, Comfo-Veg zaprasza gości do usiąść i podziwiać bardziej abstrakcyjną serię projekcji przyszłych pomysłów CRAB.
Ścieżka dźwiękowa w tym obszarze wzmocni dwuznaczną naturę pełzających form i wzmocni oba terytoria, podczas gdy trzecia ścieżka dźwiękowa – tuż przed odejściem – odbiera się na rozmowach samego Studia CRAB.
Wystawa odbędzie się w galerii SCI-Arc, która jest czynna codziennie od 10:00.
18.00.
Wejście na parking SCI-Arc znajduje się na 350 Merrick Street, Los Angeles, CA 90013, pomiędzy Traction Avenue i 4th Street w Los Angeles.
Parking i wstęp są bezpłatne.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[przypisy: gra po angielsku, projekt domu hektor, brico grajewo ]

Powiązane tematy z artykułem: brico grajewo gra po angielsku projekt domu hektor