Skip to content

Kącik architekta – Międzynarodowy konkurs pomysłów na Narodowe Muzeum Afganistanu

2 lata ago

365 words

Ministerstwo Informacji i Kultury Islamskiej Republiki Afganistanu, we współpracy i sponsorowaniu z rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki i ambasadą USA w Kabulu, ogłosiło Międzynarodowy Konkurs na Pomysły Architektoniczne dla nowego Narodowego Muzeum Afganistanu (IAIC_NMA) w Kabulu.
Konkurs na jednoetapowe pomysły ma na celu wygenerowanie nowych i kreatywnych propozycji projektowych dla muzeum.
Wnioskodawcy mogą zostać zaproszeni do świadczenia pełnych usług projektowych lub mogą zostać poproszeni o współpracę z innymi firmami projektowymi w celu przygotowania dokumentów do fazy planowania.
Jest to postrzegane jako świetna okazja między międzynarodowymi i lokalnymi społecznościami projektowymi do współpracy i wyobrażenia sobie muzeum reprezentującego Afganistan w 21.
Trzy najlepsze zwycięskie propozycje wygrają nagrodę pieniężną w wysokości do 50 000 USD.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
.
Naród pozostaje żywy, gdy jego kultura pozostaje żywa.
Misją muzeum jest zachowanie, zbieranie, studiowanie i eksponowanie ważnych przykładów wyjątkowo bogatego i różnorodnego dziedzictwa kulturowego kraju, a także edukowanie społeczności lokalnych i międzynarodowych oraz pogłębianie wiedzy i doceniania przez Afganistan niezwykłej historii i tradycje.
Ważne daty 16 kwietnia 2012: Termin rejestracji 6 czerwca 2012: Zgłoszenie propozycji projektu Lipiec 2012: Ogłoszenie wyników Nagrody Pierwsza nagroda: 50 000 USD Druga nagroda: 30 000 USD trzeciej nagrody: 20 000 USD Trzy Wyróżnienia zostaną wybrane , ale nie przyznano nagrody.
Uczestnictwo: W konkursie mogą wziąć udział architekci, inżynierowie, projektanci, projektanci i artyści, aby opracować i zobrazować propozycję, która będzie odpowiedzią na pojawiające się wyzwania dla Muzeum Narodowego w Afganistanie.
Praktykujący architekci, inżynierowie i inne zawody biorące udział w zawodach muszą być zarejestrowani w krajowym urzędzie rejestracyjnym / regulacyjnym.
Specjaliści z mniejszym doświadczeniem w dostarczaniu odpowiednich projektów mogą chcieć rozważyć współpracę z inną praktyką.
Jury Jury konkursowemu przewodniczy Jego Ekscelencja Minister dr Sayed Makhdoom Raheen (Minister Informacji i Kultury), w skład którego wchodzą międzynarodowi architekci, planiści muzealni, archeolodzy i pokrewni specjaliści od projektowania, w tym Dinah Casson (architekt), Klaus Bode (inżynier środowiska) , Toby Allen (inżynier budowlany), Susanne Annen (architekt), Jolyon Leslie (architekt) i William Remsen (architekt).
Znajdź więcej informacji i zarejestruj się tutaj.
[przypisy: brico grajewo, olx łódź, olx radom ]

Powiązane tematy z artykułem: brico grajewo olx łódź olx radom