Skip to content

Budownictwo i architektura : Theatre of Cachan Proposal / OS Architekci

2 lata ago

264 words

Dzięki uprzejmości architektów OS Zwycięska propozycja nowego Teatru Cachan, zaprojektowanego przez architektów OS, działa jak kurtyna, która wznosi się nad miastem, aby przekształcić okolicę w miejski, kulturowy i społeczny punkt widzenia.
Ogólny obraz projektu jest pomyślany jako technologiczne i funkcjonalne narzędzie, które potwierdza dynamikę miasta Cachan, ze względu na jakość architektoniczną i krajobrazową.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Wejście teatru, jako wyciągnięta ręka, która podpowiada i prowadzi zwiedzających, charakteryzuje się zagięciem, które kroczy wzdłuż fasady.
Budynek pojawia się jako prosty tom, składający się z dwóch zachodzących na siebie elementów.
Pierwsza przezroczysta objętość oddziela projekt od ziemi: to foyer, otwarty i żywy, oferujący zestaw otworów i odsłaniający wewnętrzną objętość.
Druga objętość mineralna złożona z elementów z terakoty, stoi nad pierwszym tomem i obejmuje projekt jako kurtyna sceniczna.
Dzięki uprzejmości architektów OS Nowy projekt został zorganizowany wokół istniejącej i centralnej audytorium.
Na parterze hojna strefa przyjęć buduje całą dystrybucję z dwoma audytoriami, kafeterią i powierzchnią wystawienniczą.
Nowe audytorium na 250 miejsc mieści się za istniejącą salą, aby dzielić nowe przestrzenie techniczne i ułatwić przepływ aktorów, techników i personelu logistycznego.
Dzięki uprzejmości OS Architekci Architekci: OS Architekci Lokalizacja: Cachan, Francja Konsultanci: Zebra 3, Batiserf, Ducks Scéno, JP Lamoureux Klient: CA Val de Bi.
Vre Powierzchnia: 3000 m.
Budżet: 7 200 000.
Oczekiwane ukończenie HT: wrzesień 2014
[patrz też: brico depot puławy, brico gubin, brico iława ]

Powiązane tematy z artykułem: brico depot puławy brico gubin brico iława