Skip to content

Budownictwo i architektura : 6 Bevis Marks / Fletcher Priest Architects

2 lata ago

272 words

Fletcher Priest Architekci Budynek Swiss Re w Norman Foster wkrótce będzie miał nowego sąsiada! Londyńska praktyka Fletcher Priest Architects zaprojektowała 16-piętrową wieżę, która zastąpi istniejący, przestarzały budynek biurowy z lat 80.
Teraz w trakcie budowy nowy budynek biurowy o powierzchni 230 000 stóp kwadratowych o powierzchni 6 Bevis Marks będzie ponownie wykorzystany w 50% oryginalnej konstrukcji i będzie o 80% bardziej energooszczędny niż obecny budynek.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
Schemat odzyskuje niewykorzystaną przestrzeń usługową na poziomie gruntu i przekształca ją na nowy publiczny plac, podwajając obecną przestrzeń publiczną i wzmacniając ważne szlaki piesze dookoła i dookoła.
Stopniowane woluminy tworzą 10 000 stóp kwadratowych prywatnych tarasów na dachu.
Panoramiczne, wychodzące na południe balkony chronią wnętrze przed słońcem, a jednocześnie wychodzą na nowy plac poniżej, ponieważ głębokości od ściany do ściany są zoptymalizowane w celu osiągnięcia maksymalnej penetracji światła dziennego.
.
Architektura miejska i Fletcher Priest Architekci Budynek będzie odzwierciedlał charakterystyczny zielony odcień pochodzący z przeszklonej fasady, która kontrastuje z przezroczystością okien o niskiej zawartości żelaza.
.
Architekci Fletcher Priest Architekci Ogród na dachu w otwartym powietrzu jest oświetlony lekką powłoką ETFT, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy mogą podziwiać wspaniałe widoki na miasto.
Klient: AXA Real Estate, MGPA, EUROHYPO i CORE Architekt: Fletcher Priest Architekt Konsultant planowania: DP9 Quantity Surveyor: WT Partnership Services Inżynierowie: Waterman Usługi budowlane Inżynierowie konstrukcyjni: Waterman Structures Agent nieruchomości: Jones Lang LaSalle
[hasła pokrewne: hektor projekt, koszt budowy domu pod klucz, olx wrocław ]

Powiązane tematy z artykułem: hektor projekt koszt budowy domu pod klucz olx wrocław