Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – AIA i Architecture for Humanity uruchamiają program dotacji na wypadek katastrofy

11 miesięcy ago

373 words

Architektura dla ludzkości pomaga Haiti.
NY Daily News Zrozumienie, że katastrofy są nieuniknioną rzeczywistością, Architektura dla ludzkości i Amerykański Instytut Architektów (AIA) uruchomiły ArchitectsRebuild.org, aby wyeliminować.
Ten pierwszy niezręczny i nieskoordynowany okres, kiedy ludzie, chcąc wykorzystać swoje talenty w odpowiedzi i odzysku, nie może znaleźć środków..
Jak ogłosiliśmy w zeszłym miesiącu, obie organizacje utworzyły partnerstwo strategiczne, aby lepiej koordynować rzecznictwo, edukację i szkolenia, które pozwolą architektom bardziej angażować się w pomoc społecznościom w przygotowaniu, reagowaniu i odbudowie po katastrofie, znanej jako Program Odnowy i Odnowy klęsk żywiołowych.
Zgodnie z obietnicą, ukończyli już pierwsze zadanie w swoich planach, ustanawiając program dotacji na wypadek katastrofy.
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.
Celem programu Grant programu Disaster Plan jest wspieranie rozwoju i wdrażania planu katastrofy opartego na architektach w miastach w Stanach Zjednoczonych.
Fundusze mogą być wykorzystywane do angażowania specjalistów ds.
Zarządzania klęskami żywiołowymi, architektów pociągów, dokumentowania działań związanych z reagowaniem na katastrofy lub projektowania kampanii popularyzatorskich, które zwiększą rolę architektów w gotowości na wypadek klęsk żywiołowych, reagowaniu na nie i ich odzyskiwaniu.
Każdy stan lub komponent lokalny lub rozdział Architektura dla ludzkości lub AIA kwalifikuje się do złożenia wniosku, a wybrani wnioskodawcy otrzymają dotacje w wysokości od 1000 USD do 2000 USD, aby pomóc w wypełnieniu ich wniosku.
Dodatkowo pracownicy z AIA National i Architecture for Humanity będą mogli pomagać w dokumentowaniu, promowaniu i świętowaniu projektów w miarę ich rozwoju.
Z bolesnymi wspomnieniami z ostatnich tornad Midwest (marzec 2012 r.), Trzęsienie ziemi w Tohoku i tsunami (marzec 2011 r.), Powodzie w Brazylii (styczeń 2011 r.) I trzęsienie ziemi w Haiti (styczeń 2010 r.) Wciąż są świeże w naszym umyśle, wiemy musimy współpracować, aby pomóc w przyszłych katastrofach.
Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek i ubiegać się o grant.
AKTUALIZACJA o 14:32 (EST): Trzęsienie ziemi o sile 7,6 magnata zostało właśnie zgłoszone w Meksyku.
Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji.
AKTUALIZACJA o 14.50 (EST): Brak raportów o uszkodzeniach lub wypadkach.
Szczegóły tutaj.
[podobne: hektor projekt, psb mrówka warszawa, brico grzejniki ]

Powiązane tematy z artykułem: brico grzejniki hektor projekt psb mrówka warszawa